14 Ağustos, 2007

At last...=)
Uzuuuuuuun ve deriiin bir aradan sonra yeniden merhaba..

Zamanın ne kadar çabuk geçtiğini blogum sayesinde çok daha iyi anlıyorum.Giderkenki ruh halimde, güzel bir tatil geçirmeme rağmen, henüz bir fark yok..Bıkkınlık hayatımın merkezi oldu adeta..

Neyse bu can sıkıcı sözleri bırakıp ,tatilimizden bahsedeyim.

Didim,Bodrum,İzmir tatil adreslerimizdi.Didim de kaldığımız 3 hafta Mercimek Hanım için çok iyi geldi.Bu kadar sosyalleşmemişdi sanırım hayatında!Pek çok arkadaş edindi.Akşamları geç vakitlere kadar oynadılar.Hayatında ilk kez sabahları 11 den önce kalkamadı.Gerçekten bebekliği boyunca hiç bir zaman uzun uyuyan bir bebek olmadığı gibi ,4 -5 yaş civarından beride en geç kalkışı ayda yılda bir olmak üzere 8:30 du.E hal böyle olunca bu yazki sabah uyku keyifleri beni çok memnun etti..Yüzmeyi her şekilde kotaracak gibi .İlk gittiğimizde kollukla,sonra paletle,gelmeye yakında ayağının değdiği yerde yüzüyordu.Daha önce yaz okullarına gitmesine rağmen çok da iyi öğrenemedi zira!

Didimde ki tatilimiz her yıl fix olduğu için orada...... deniz,kum,güneş ve ne yesek... döngüsü ile nihayetlendi.Mercimek hanım her gün söylene söylene ödev yaptı,televizyon seyretti,evcilik oynadı yeni edindiği arkadaşları ile..

Biz de canım annem ve babamla bol bol kahve içip fal baktık.Ha birde çok eski arkadaşlarımdan bir tanesi düşerek kaburgasını kırdığı için raporlu idi. Sadece yatak istirahatı vermişdi dktor.Onunla da bol bol eski günleri yad ettik.Tabi arada sırada eski gençlik dostları da katıldı aramıza.

Bir ara Bodrum a giderek burada da kaldık.Odamız süperdi.Odayı otelin kendisinden aradım ve eşime süpriz olacak iyi bir oda olsun demiştim öylesineee........Bir gittik -Paşa Suiti- ayırmışlar hemde fiat farkı olmaksızın..Yemekler tam istediğimiz gibi değildi ama ortam ,deniz ,aktiviteler gayet iyiydi!!Mercimek hava atma konusunda çok başarılı olduğu için cümle aleme yaydı..

_ Biliyor musunuz ,biz Bodrum da Paşa Suitinde kaldık..

Şu çocuk kısmısı pek bir düşkün hava atmaya..Az öncede ödev yapıyor hayalindeki okulu anlatıyor.Okulunuzun hangi semtde olmasını istersiniz sorusunun cevabı için bana sordu.

_ Anne, Nişantaşı olur değil mi?

Nerdeyse 6 aydır gitmişliğimiz yok bu semte nerden çıkardı anlamadım.

Yazmaya yazmaya daldan dala konuyorum adeta ..


Tatilimin son bölümünde yalnızdım.İzmir de bir seminere katıldım.Aslında başta çok söylenerek ve istemeyerek katıldım seminere tarihi ve kızımdan ve goncamdan ayrılmak zorunda olduğum için .Fakat hiç tahmin ettiim gibi olmadı.Çok güzeldi.İzmir i pek tanımayan biriydim.Seminer sonraları her gün yarım gün gezi düzenlenmişdi.Bunlara katıldık ki resimler de hep İzmir den.

Daha fazla resim nedense pek içimden gelmedi bu tatil.

Bir resim Kadifekale den İzmir manzarası.Bir diğeriAlsancak da Atatürk Köşkünden,diğeri de yine Alsancak Efes Pastahanesinde uyuyan bir kedi!!Bu arada süper bir special dondurmasını yedik bayıldık..

Şimdilik bu kadar...

P.S :İLK COMMENT BIRAKACAK SADIIIK DOSTUMU MERAK EDİYORUM BU ARADA::=))

Comments:
benim o işte:)hoşgeldin...
 
İçimden geçmedi değil..=)
 
ilk olamadim ama sadığım:)))
 
Hoşgeldin.:)))
 
hoşgeldin :)
 
Çok sık uğramama rağmen ilk beşe bile giremedim. Hoşgeldin:))
 
Ne güzel bir tatil olmuş yaa...İzmir'deydin demek, nasıl İzmir?
 
Sardunya,bende sadığım commentler olmasa da.

Fikriminincegülü,Tedarikmucize hoşbulduk..=)

Bocuruk,senin yerin ayı.=))

Gamzecim,İzmir e hayran kaldım ,oysa ne de önyargılıydım İzmir e karşı!Meğer huzur kentiymiş.
 
Hoşgeldin :))))
 
Öyledir benim İzmir'im :))
 
Bence ilk 10 yap..Çok uzun yoktun çünkü :))
 
Çocukgibi hoşbulduk..=)

Gamzelcm,hep geleceğim..

Asortikcm,ilk on düşüneyim bakayım..=)
 
slmlar..ben de hatrlıorum sizi daha once yazmıştm blogunuza bir baktım once yazıyı okumadan fotolara hayır diorum bu hanım izmirli deildi..ama bunlar izmir fotoları..ortaokuldayken gezimiz olmuştu o kayığı hiç unutamam,çok begenmişim benimsemişim işte çocuk aklıyla..efes pastanesinin eklerini de hiç unutamıyorum..manzara çok güzell olmuşş..
 
Yorum Gönder<< Home

This page is powered by Blogger. Isn't yours?

illa okumam lazım
HEY GİDİ GÜNLER